کشتی فرنگی چیست و قوانین آن کدامند؟

این سه ماده تولید کننده قسمت بسیار زیادی از کالری روزانه هر انسان می باشند. درک صحیح از ویژگی ها و خصوصیات بدنی انسان می تواند به شما کمک زیادی کند. باشد. اینکه شما با هر حریفی تنها به یک شکل کشتی بگیریددر کشتی های حساس شما را دچار مشکل اساسی خواهد کرد. کتاب در چندین فصل مختلف تهیه شده وهر فصل به طور خاص بروی یک بخش از ورزش کشتی و مطالب مربوط به آن اختصاص یافته است. و از یادگیری فنون جدید و کار کردن بروی آنها بهشدت پرهیز کنید.

قدرتی وپر فشار پرهیز کنید و همه تمرکز خود را بروی کشتی قرار دهید. باید به صورت خاص بروی خاک-بدلکاری ها-کنده کشی ها-وسروگردن گیری و… نتیجه گیری از آنها بسیار بالا است. در ادامه با شرح هر کدام از آنها خواهیم پرداخت. چطور در مدت زمانی بسیار کم بتوانید خود را برای شرکت کردن در مسابقه اماده کنید ودر ادمه به ارایه برنامه های تمرینی خواهیم پرداخت. سال گذشته مبلغ 3.5 میلیارد تومان به پیشکسوتانی پرداخت کردیم که چالش داشتند که این مبلغ امسال به رقم 5 میلیارد رسیده است.

من به گذشته کاری ندارم و به دوره خودم کار دارم. در مجموع شما می توانید روش کمپرس سرد وگرم را در مورد بیشتر مصدومیت ها به کار ببندید.در این روش ابتدا عضو آسیب دیده را ابتدا با کمپرس سرد تسکین کرده و سپس با گرما درمانی آن را درمان می کنید.بدین صورت که تقریبا تا ۲۴ ساعت اول محل آسیب دیده را از طریق کمپرس یخ سرد کرده ومنبسط می کنیم.

می توانند از طریق آن به تقویت دستگاه تنفسی و قلب و عروق بپردازند. ژیمناستیک ورزشی است که کودکان در سنین ابتدایی نیز می توانند به آن بپردازند. البته استفاده از پماد های دارویی مناسب نیز تاثیر بهتری در ماساژ دادن دارد. این که چطور تمرین کنید چطور لباس بپوشید و یا از چه مواد غذایی استفاده کنید نکاتی است که در پیشرفت شما تاثیر فراوانی دارد. نتیجه از تعداد تنفس شما کاسته خواهد شد. چندی بعد روزگار عرصه را بیشتر بر پدرم تنگ کرد تا این که مجبور شد یخچال طبیعیاش را نیز بفروشد.

همچنین چندین سالن دیگر نیز در این مجموعه وجود دارد تا زادگاه قهرمان کشتی جهان و المپیک به پایگاه قهرمانی در استان مازندران تبدیل شود. وي در اين مسابقه ها توانست حيدر ظفر ترک را که سال پيش با غلبه بر تختي قهرمان جهان شده بود را شکست دهد. قهرمان کشتی عهده قدیم، شخصی به نام «میلوکروتن» بوده که حدود 32 پیروزی در بازی های ملی و شش پیروزی هم در بازی های المپیک به دست آورده بود. توضیح بده. همانجا هم از من سوال کردند چرا گربن کارت را باطل کردی که گفتم از کشورتان خوشم نیامد. من هیچکس را بر دیگری ترجیح ندادم، اما اولویتم کشتی است.

مطمئنا کشتی ما میتواند از این محل بهره ببرد. تقویت سیستم تنفسی وافزایش سرعت وچابکی و در نهایت بهترشدن نحوه کشتی گرفتن و اجرای فنون نتیجه اجرای این برنامه می باشند. آشنای حقیقی تختی با ورزش و کشتی در باشگاه “ پولاد“ آغاز شد. در اروپا نوعی کشتی سنتی وجود داشته و دارد مثل به کشتی پهلوانی اصیل ايراني که در انگلیسی و فرانسه Catch wrestling نامیده ميشود و Professional wrestling با اضافه کردن حرکاتی نمایشی و قانون های جدید از دل همین کشتی بیرون آمده است. فوتبال ورزشی است که از انگلیس و بسکتبال از آمریکا و تکواندو از کره آمده، اما کشتی برای ما است.

آمریکا کشتیگیران ایرانی را دعوت کرد اما ویزا نداد! یک ایرانی با شنیدن نام کشتی، بی اختیار یاد جهان پهلوان تختی و جوانمردی هایش می افتد. ایزوتونیک ۵ درصداست که با افزودن ۵۰ گرم گلوکز یا فروکتوز ویا ساکاروز(قندوش کرمعمولی) به یک لیتر آب به دست می آید. ورزشکارانی که به مدت زیادی فعالیت ورزشی می کنند به راحتی دچاراین عارضه می شوند وبه این دلیل می باشد که کاهش یافتن مواد معدنی و الکترولیت ها ی بدن همراه با دفع آب از بدن است و چون که پیامهای عصبی بوسیله تبادل سدیم وپتاسیم در درون سلول انجام می گیرد به همخوردن تعادل الکترلیت ها سبب می شود تا پیام انقباض قطع شده وپروسه انقباض آنقدر ادامه یابد تا سبب درد شدید عضلانی شود.

باتوجه به جایگاه این کشتیگیر، نه تنها 86 کیلوهای سراسر دنیا، بلکه بسیاری از قهرمانان جهان و المپیک هم علاقه دارند که در کنار این کشتیگیر تمرین کنند. در 6 دوره متوالی از مسابقات بازیهای المپیک توانست مقام قهرمانی دست پیدا کند و همچنان توانسته بود در 32 مسابقه بزرگ پهلوانی هم تمام حریفان خود را شکست دهد تا اینکه بلند آوازه ترین کشتی گیر زمان خود شده بود. به گزارش خبرگزاری فارس، مرحله اول رقابتهای انتخابی تیمهای ملی کشتی فرنگی و آزاد برای شرکت در بازیهای آسیایی جاکارتا و رقابتهای جهانی مجارستان به ترتیب روزهای 30 و 31 فروردین ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار میشود تا پس از مدتها بار دیگر شاهد بازگشت هیجان به ورزش ملی کشور در سالن پیر پایتخت باشیم.

در ابتدای این مراسم که با حضور اعضای تیمهای ملی کشتی آزاد و فرنگی برگزار شد، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با قدردانی از زحمات تمامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کمیسیون فرهنگی به ویژه قاضی زاده هاشمی، گفت: در مدتی که در فدراسیون کشتی حضور دارم، هاشمی مانند یک برادر در خدمت کشتی کشور بوده و هر جایی که نیاز بوده برای کمک به کشتی ورود کرده است. برهمین اساس نقش فوق العاده مهم تغذیه در پیشرفت یک کشتی گیر کاملا مشخص است.با شناختن گروههای مختلف مواد غذایی و قسمت های تشکیل دهنده آن به شما براحتی خواهید توانست با ارزانترین هزینه بالاترین کالری رادریافت کنید.

در بخشهای بعدی شما با روش های درست تغذیه ونحوه وزن کم کردن و مصدومیت های ورزشی آشنا خواهید شد. ورزش کشتی یکی از قدیمیترین ورزشهای دنیا است و شواهد بسیاری نشان می دهد که از دوران ماقبل تاریخ بر روی کره زمین بوده، که با جنگ های تن به تن و یا در اوقات فراغت به شکل غریزی انجام می شده است. برنامه های سرگرمی دیگری وجود دارند مانند ۲۰۵ Live (که روی کشتی گیران سبک وزن تر تمرکز دارد)، NXT (که برای کشتی گیران تازه کارتر و ناشناخته تر به کار می رود، چه توسط WWE استخدام شده باشند و چه کمپانی کشتی کج دیگر) و NXTUK (که شبیه NXT است اما در بریتانیا بوده و کشتی گیران آن بریتانیایی و اروپایی هستند) اما Raw و SmackDown مهم ترین و بزرگ ترین شوهای مربوط به دنیای کشتی کج ایالات متحده هستند.

تحقیق در مورد ورزش کشتی ،27 صفحه ،در قالب Word ،قابل ویرایش. اولین وسیله مورد نیاز برای یک مبارزه کشتی ، تشک است. خونمردگی در نقاط مختلف بدن از معمول ترین آسیب های کشتی است که بیشتر به علت ضربه اندام به تشک ایجاد میشود. البته همین قدر که قهرمانان جهان و المپیک، کشتی را اداره میکنند جای شکر دارد. هر کشتی گیری که می خواهد با تلاش و پشتکار به تیم ملی برسد، این شانس را دارد تا صاحب دوبنده تیم ملی شود، معتقدم مسابقات قهرمانی کشور می تواند به کشتی ما کمک زیادی داشته باشد. کار ما در چرخه انتخابی از مسابقات قهرمانی کشور آغاز می شود و برای ۳ استانی که در مسابقات جهانی نماینده داشتند نیز سهمیه قائل شدیم و کشتی گیران تیم های ملی جوانان، امید و تیم نظامیان ایران نیز می توانند کار خود را برای رسیدن به تیم ملی از مسابقات قهرمانی کشور آغاز کنند.

همه ورزشکاران چه در رده ملی و چه در رده های پایین تر گمان می کنند برای قهرمانی و ارایه بالاترین کارایی بدنی باید با آمادگی صد درصدو بسیار بالا در مسابقات شرکت کنند. کشتی با این سبک، کشتی گیر ها تنها مجبور به گرفتن پایین کمر حریف هستند و نمی توانند از پا استفاده کنند. همچنین در این جلسه کلیات ضوابط و مقررات مربوط به “کشتی کلاسیک بانوان”، به شرح ذیل اعلام و به تصویب هیات رئیسه “اتحادیه جهانی کشتی” رسید.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، با پیگیری فدراسیون کشتی ایران و پس از تایید اولیه “کمیسیون کشتی های سنتی” و متعاقب آن، “کمیته اجرایی” اتحادیه جهانی کشتی، موضوع “کشتی کلاسیک بانوان” و ضوابط و مقررات آن، در دستور کار جلسه دوم شهریورماه هیات رئیسه “اتحادیه جهانی کشتی” قرار گرفت. عبدالرشید سعدالله اف در دیدار فینال توانست سلیم یاشار کشتی گیر کشور ترکیه را شکست دهد و برای نخستین بار به مدال طلای المپیک دست پیدا کند. تختي شش ماه بعد در يک ديدار دوستانه در سوئد،” پالم” را با ضربه فني شکست داد و باخت غافلگيرانه توکيو را به خوبي جبران کرد.

در هنگام برخورد با ورزشکارانی که دچار گرفتگی عضله شده اند بهترین روش کار کشش عضله مخالف جهت انقباض میباشد وپس از شل شدن عضله خوراندن مایعات الکترولیتی است. تشکیل دهنده آن نیز میباشد. رگ به رگ شدن و پیچ خوردن مچ پا که منجر به کشیدگی تاندون ها می شود نیز در کشتی گیران دیده می شود. به یاد داشته باشید اگر در نزدیکی زمان مسابقه آسیب دیدید استراحتکردن مطلق به معنای از دست دادن آمادگی عمومی بدن شما می باشد.پس سعی کنید که ورزش های دیگری را انجام دهید تا عضو آسیب دیده در گیر نشود واین خیلی بهتر از این است که تنها استزاحت مطلق داشته باشید وآمادگی خود را از دست دهید.آسیب دیده گی ها تنها خلاصه به کوفتگی و گرفتگی عضلات نمی شود در بعضی موارد حتی کشیدگی ویا پارگی رباط و عضله ویا در رفتن مفاصل ویا شکستگی در بدن ایجاد می شود.به طور کلی سعی کنید پس از آسیب دیدن بدن با پزشک مشاوره کنید ونظر اورا در مورد نوع ومقدار آسیب دیدگی جویا شوید.

به هر شکل آسیب های ورزشی همواره در کمین ما هستند وممکن است حتی در زمان نزدیک به مسابقه آسیب ببینید. حتی آناتومی اندامی شما خواهد داشت. آمادگی بدنی شما نیازمند آماده و قوی بودن آنها می باشد. همان طور که می دانید ورزشکاری که در روال عادی تمرینات منظم قرار دارددر حدود ۶۰ یا ۷۰ درصد آمادگی بدنی برخوردار است. معرض آسیب دیدگی قرار دارند. اما چند راه ساده را به شما خواهیم آموخت که بتوانید در مواجه با آسیب دیدگی ها ی شدید از شدت آن بکاهید ویا آن را درمان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید